H8383RBZA
MFR.Part #
H8383RBZA
JLCPCB Part #
C1406377
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS