H8383KDZA
MFR.Part #
H8383KDZA
JLCPCB Part #
C1429793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS