H8383KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8383KBCA
JLCPCB Part #
C1407490
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS