H837R4BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H837R4BZA
JLCPCB Part #
C1406489
Package
Plugin
Description
250mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS