H836R5DCA
MFR.Part #
H836R5DCA
JLCPCB Part #
C1404970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS