H835K7BZA
MFR.Part #
H835K7BZA
JLCPCB Part #
C1407871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS