H8348RDZA
MFR.Part #
H8348RDZA
JLCPCB Part #
C3388176
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS