H8330RFZA
MFR.Part #
H8330RFZA
JLCPCB Part #
C1403271
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS