H832K4BZA
MFR.Part #
H832K4BZA
JLCPCB Part #
C1407856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS