H830R9BYA
MFR.Part #
H830R9BYA
JLCPCB Part #
C1408344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS