H82K61BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H82K61BZA
JLCPCB Part #
C3501991
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS