H82K26DZA
MFR.Part #
H82K26DZA
JLCPCB Part #
C3464201
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS