H82K05BZA
MFR.Part #
H82K05BZA
JLCPCB Part #
C1406240
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS