H8274KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8274KDCA
JLCPCB Part #
C1406307
Package
Plugin
Description
250mW 274kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS