H826K1BZA
MFR.Part #
H826K1BZA
JLCPCB Part #
C1407890
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS