H8261RDZA
MFR.Part #
H8261RDZA
JLCPCB Part #
C1407996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS