H825K5BZA
MFR.Part #
H825K5BZA
JLCPCB Part #
C1407866
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS