H824RFZA
MFR.Part #
H824RFZA
JLCPCB Part #
C1403205
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS