H824R9DZA
MFR.Part #
H824R9DZA
JLCPCB Part #
C1405707
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS