H824R9DCA
MFR.Part #
H824R9DCA
JLCPCB Part #
C3539065
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS