H824K9BZA
MFR.Part #
H824K9BZA
JLCPCB Part #
C3570328
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS