H8249KDCA
MFR.Part #
H8249KDCA
JLCPCB Part #
C1406310
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS