H8249KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8249KBYA
JLCPCB Part #
C1408334
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS