H8240RFCA
MFR.Part #
H8240RFCA
JLCPCB Part #
C1404298
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS