H8240KFZA
MFR.Part #
H8240KFZA
JLCPCB Part #
C1403194
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS