H8240KFYA
MFR.Part #
H8240KFYA
JLCPCB Part #
C1405559
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS