H823R7BCA
MFR.Part #
H823R7BCA
JLCPCB Part #
C1407015
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS