H823R2BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H823R2BYA
JLCPCB Part #
C1408642
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS