H823K2BYA
MFR.Part #
H823K2BYA
JLCPCB Part #
C1408509
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS