H8237KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8237KDCA
JLCPCB Part #
C1406315
Package
Plugin
Description
237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS