H822R6DCA
MFR.Part #
H822R6DCA
JLCPCB Part #
C1405128
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS