H8226RDZA
MFR.Part #
H8226RDZA
JLCPCB Part #
C1407973
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS