H8226KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8226KBYA
JLCPCB Part #
C1408397
Package
Plugin
Description
226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS