H8215KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8215KBYA
JLCPCB Part #
C1408398
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS