H820R5DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H820R5DCA
JLCPCB Part #
C1405140
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS