H8205RDYA
MFR.Part #
H8205RDYA
JLCPCB Part #
C1407088
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS