H81K96BZA
MFR.Part #
H81K96BZA
JLCPCB Part #
C1406466
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS