H81K87DCA
MFR.Part #
H81K87DCA
JLCPCB Part #
C1405078
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS