H81K82BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K82BZA
JLCPCB Part #
C1406285
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS