H81K78DZA
MFR.Part #
H81K78DZA
JLCPCB Part #
C1405859
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS