H81K62DCA
MFR.Part #
H81K62DCA
JLCPCB Part #
C1404897
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS