H81K37BYA
MFR.Part #
H81K37BYA
JLCPCB Part #
C1408610
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS