H81K33DCA
MFR.Part #
H81K33DCA
JLCPCB Part #
C1404914
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS