H81K27DCA
MFR.Part #
H81K27DCA
JLCPCB Part #
C1405045
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS