H81K27BZA
MFR.Part #
H81K27BZA
JLCPCB Part #
C3543483
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS