H81K21DCA
MFR.Part #
H81K21DCA
JLCPCB Part #
C1405041
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS