H81K13BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K13BZA
JLCPCB Part #
C1406264
Package
Plugin
Description
1.13kΩ 250mW ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS