H819K1BZA
MFR.Part #
H819K1BZA
JLCPCB Part #
C1407992
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS