H818R7BZA
MFR.Part #
H818R7BZA
JLCPCB Part #
C3428388
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS