H818K7BZA
MFR.Part #
H818K7BZA
JLCPCB Part #
C1407988
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS